LAUKO TENISO KORTŲ ĮRENGIMAS

Turite seną svajonę žaisti tenisą savo kieme? Lauko teniso kortų įrengimas nėra toks ilgas ir sudėtingas procesas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tereikia didelio noro bei papildomų lėšų ir specialistai pasirūpins šios svajonės įgyvendinimu, atlikdami visus įrengimo darbus „nuo nulio“ greitai ir profesionaliai. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokiais žingsniais sekti tam, kad ši graži svajonė pagaliau virstų Jūsų realybe.

Projektavimas

Žemės darbai

Drenažas

Pagrindų įrengimas

Betonavimas / asfaltavimas

Dangų įrengimas

Tvorų įrengimas

Inventoriaus montavimas

Padel kortai

Lauko teniso aikštelės ir jų įrengimas

Teniso aikštelės įrengimas reikalauja žinių ir visokeriopos patirties. Norint aikštelės, geriausia kreiptis į savo srities darbus išmanančias įmones, patikint šį atsakingą darbą profesionalams. Priešingu atveju, gali nukentėti kokybė, kai kuriuos darbus gali tekti daryti iš naujo, šitaip neišvengiant papildomų išlaidų, kurių būtų buvę galima išvengti samdant specialistus. Profesionaliai įrengta aikštelė nepaliks jokių nusiskundimų ir joje galėsite žaisti be rūpesčių ilgus metus.

Esame oficialūs „Mondo s.p.a.“, „GreenSet“ , „SkyPadel“ , „Vigano Pavitex“ ir kitų pasaulinio garso gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Jau daug metų kuriame ir įgyvendiname teniso kortų projektus lauke ir uždarose erdvėse. Pas mus rasite daugybę dėmesio vertų pasiūlymų norintiems tiek mėgėjiškos, tiek profesionalios aikštelės. Lauko teniso kortų įrengimas yra mūsų specialistų sritis ir aistra, todėl galime užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas su ilgamete atliktų darbų garantija.

Trumpai peržvelkime, kaip vyksta lauko teniso aikštelės įrengimas ir kokie etapai numatomi įrengiant aikšteles:

  1. Apžiūra ir darbų suderinimas – gauname visą reikiamą informaciją apie vietovės, kurioje norėsite, kad būtų įrengta aikštelė plotą, aplinką, geologinius žemės ypatumus. Atvykstame kruopščiai apžiūrai ir klientui pasiūlome optimalius, maksimaliai jo poreikius atitinkantčius sprendimus. Tada suderiname būsimus darbus bei tų darbų konkrečias kainas.
  2. Aikštelės projektavimas – jeigu yra poreikis, projektuojame būsimą aikštelę sukurdami viską pagal Jūsų poreikius. Kuriame 2D ir 3D vizualizacijas bei eskizus pateikdami viską taip, kad užsakovas turėtų bendrą vaizdą ir dar galėtų patikslinti savo lūkesčius. Projektuodami atsižvelgiame į kiekvieną detalę užtikrindami, kad lauko teniso įrengimas vyktų sklandžiai ir be jokių trikdžių.
  3. Pagrindų ir konstrukcijos įrengimas – po projektavimo pradedami pagrindiniai darbai. Pasirūpiname žemės darbais, jei rekia drenažo ir nuotekų sistemomis. Tada formuojami pagrindai, betonuojame arba asfaltuojame, priklausomai nuo būsimos dangos tipo. Tada tveriama tvora, jei reikia montuojamas apšvietimas, o paskutiniu etapu, įrengiama danga.
  4. Inventoriaus ir kitų dalių montavimas – kai kortai jau pastatyti, sumontuojama visa reikalinga įranga (suoliukai, tinklai, šiukšlių dėžės ir pan.), tad po šio etapo, kortas būna jau paruoštas žaidimui.
  5. Baigiamieji akcentai ir priežiūra – viskas jau yra parengta ir galite žaisti! Belieka nepamiršti ir teniso korto priežiūros, kuriai reikės periodiškai skirti atitinkamą dėmesį. Priežiūros ypatumai didžiąja dalimi priklauso nuo pasirinkto dangos tipo, kaip ir nuo įvairių aplinkos veiksnių, ypač kai aikštelė įrengta po atviru dangumi.

Kaip matote, lauko kortų įrengimas apima daug procesų. Kieviename etape yra būtinas nepriekaištingas atidumas ir aukšta darbų kokybė. Klauskite asmeniškai, ir mes plačiau papasakosime apie kiekvieną įrengimo etapą.

Uždari teniso kortai ir jų įrengimas

Uždari teniso kortai reikalauja dar didesnės kompetencijos. Galime pasiūlyti įvarių konstrukcijų, nuo laikinų ar lengvų nešildomų iki stacionarių, A++ klasės modernių pastatų. Mes suprojektuosime ir pastatysime teniso kortus, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir galimybes.

Kiek kainuoja lauko teniso kortų įrengimas?

Teniso aikštelės lauke kainos priklauso nuo to, kokio dydžio, kokios rūšies aikštelė yra įrengiama, kokie sprendimai pasirinkti, todėl įvardinti tikslią kainą galima turint daugiau informacijos. Populiariasios komplektacijos teniso kortas, su įrengimu nuo A iki Z, kainuoja apie 40’000 Eur + PVM.

Kreipkitės į mus visais rūpimais aikštelių įrengimo klausimais – pasitelkdami savo ilgametę patirtį džiaugsimės galėdami padėti Jums rasti geriausius įmanomus sprendimus. Profesionalus lauko teniso kortų įrengimas pagal Jūsų poreikius! Mūsų specialistai pasirūpins, viskuo, kas yra reikalinga tam, kad galėtumėte komfortiškai užsiimti savo mėgstamu sportu.

Susisiekite su mumis, kad galėtume susitarti dėl susitikimo ir pateikti tikslią teniso kortų įrengimo kainą.

This post is also available in: English