Padelio teniso įrengimas

2020m. Grip tapo oficialiu, Padel konstrukcijos gamintojo Sky Padel, atstovu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Didžiuojamės, kad tarptautinį pripažinimą pelniusiam Ispanijos gamintojui, padarė įspūdį mūsų atliekamų darbų kokybė bei komandos vertybės, todėl pasirinko bendradarbiauti būtent su Grip komanda.

Kartu su Sky Padel, savo klientams galime pasiūlyti ne tik platų, aukščiausios kokybės modelių pasirinkimą, bet ir Padel kortų įrengimo „nuo nulio“ paslaugą. Tai reiškia, jog pasirūpinsime absoliučiai viskuo, kad Padel teniso įrengimas būtų pilnai įgyvendintas – nuo projektavimo ir grunto kasimo iki galutinių įrengimo darbų.

IRONCORE II

IRONCORE III

SCENIC III

SCENIC II

STONEWALL

STARLIGHT

Svajojate apie modernią Padelio teniso aikštelę savo kieme? Metas paversti šiuos planus realybe! Padelio teniso įrengimas yra ganėtinai sudėtingas procesas, todėl kreiptis verta tik į patyrusius meistrus. Montavimo procesai apima daug statybos etapų, kuriems reikalinga patirtis ir geras išmanymas.

Nuo įprastos teniso aikštelės Padelio teniso aikštelė skiriasi tuo, kad ji yra mažesnė, aikštelės aptvėrimą sudaro daug stiklo fargmentų, todėl įrengimo darbai vyksta pagal kiek kitus standartus ir specifiką, aikštelės įrengimui taikomi kiti sprendimai. Mes kviečiame patikėti šį darbą mūsų specialistams, kurie pasirūpins, jog viskas būtų įvykdyta nepriekaištingai, su ilgalaike atliktų darbų garantija.

Esame tam, kad, panaudoję savo turimą ilgametę patirtį, padėtume Jums sklandžiai ir be jokių sunkumų įgyvendinti norimą Padelio teniso aikštelių viziją. Skaitydami toliau sužinosite apie mūsų teikiamas paslaugas ir rasite daug kitos informacijos, kuri gali būti naudinga renkantis Padelio teniso aikštelę.

Padelio aikštelės įrengimas lauke

Padelio tenisas, nors ir panašus į įprastą tenisą, tačiau būdingos kiek kitokios taisyklės. Padelis yra kur kas paprastesnis žaidimas nei tenisas. Net ir žmonės, kurie anksčiau niekada nesportavo jokio rakečių sporto, po poros bandymų, gali savarankiškai žaisti ir jausti malonumą. Būtent dėl šios priežasties daugelis renkasi būtent Padelio tenisą – aikštelė nedidelė, paprastas bet dinaminis žaidimas ir yra tinkamas bet kokių gabumų žaidėjams.

Žaisti padelį lauke, gryname ore yra be galo linksma. Mūsų specialistai pasirūpins tokių lauko aikštelių įrengimu, kurios atlaikytų nepalankias oro sąlygas ir išliktų tvirtos bei ilgaamžės besikeičiant orams (šalta/karšta), pučiant stipriam vėjui, ar lyjant lietui ilgus mėnesius. Mūsų siūlomos metalinės konstrukcijos laukui ne tik dengiamos dažais, kurie apsaugo nuo korozijos, bet, kad turėti nepriekaištingą kokybę, visi gaminiai laukui, papildomai dengiami antikorozine apsauga (60 mikronų storio). Tai leidžia džiaugtis estetiniu vaizdu ilgus metus. Lauko kortuose geriausiai jausitės šiltuoju metų laiku, nors kaip parodė patirtis pandemijos metu, lauke puikiai galima žaisti ir prie švelniai teigiamų ar net neigiamų temperatūrų.
Padelio kortų įrengimas vidaus patalpose

Padelio aikštelės įrengimas viduje vyksta panašiai kaip įrengiant aikštelę lauke, tačiau skiriasi montavimo ypatumai. Išskirtinis dėmesys skiriamas apšvietimui ir žaidimo saugumui bei komfortui. Vidaus aikštelei reikia kur kas mažiau priežiūros, negu po atviru dangumi esančiai. O kad kortas tarnautų ilgus metus, reikalinga kasmetinė specialistų pagalba.

Mūsų rankose – daugybę darbo metų kaupta patirtis ir specialistų meistriškumas. Padel teniso įrengimas – tai sritis, kuriai teikiame ypatingą dėmesį, realizuodami Jūsų idėjas. Šauni ir paslaugi Grip komanda yra pasiruošusi aptarnauti Jus ir suteikti visą reikiamą pagalbą teniso aikštelių įrengimo klausimais tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

Kiek kainuoja padelio teniso kortų įrengimas?

Padel aikštelės kaina priklauso nuo daug aspektų. Tačiau 60% padel aikštelės kainos sudaro: Padel aptvėrimas, apšvietimas bei danga. O žemės darbai, pagrindų, pamatų bei pačios konstrukcijos su danga įrengimas sudaro likusius 40%. Populiariausios komplektacijos Padel korto įrengimo kaina (nuo A iki Z) yra apie 33’000 Eur + PVM. Tikslias kainas sužinosite suderinus su mumis visus būsimus darbus ir pasirinkus konkrečią Padelio konstrukciją bei dangą.

Kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti sau labiausiai patinkančius Padel teniso kortus! Pasirinkę Jus labiausiai sudominusį variantą ir skaitydami apie jį plačiau, rasite visą reikiamą informaciją ir tikslius duomenis su pasirinkimo galimybėmis.

Profesionalus Padel teniso įrengimas pagal Jūsų individualius poreikius! Mūsų specialistai pasirūpins viskuo, ko reikia pilnam Padelio teniso aikštelės įrengimui pagal Jūsų viziją.

Susisiekite su mumis, kad galėtume susitarti dėl susitikimo ir pateikti tikslią Padel kortų įrengimo kainą.

This post is also available in: English